:: ویژگیهای منحصر بفرد ریل های ساورای اسپانیا ::

مواد اولیه ریل ساورا منطبق بر استانداردهای اروپا می باشد.

مواد اولیه ریل ساورا دارای استاندارد ساخت ISO 7465 میباشد.

دارای علامت مشخصه         بین دو سوراخ انتهای ریل سمت نرگی که اصل بودن ریل را تضمین می نماید.

ریل ساورا ساخت چین نیز دارای علامت مشخصه Savera China بین دو سوراخ انتهای داخل ریل می باشد که اصل بودن ریل ساورا را تضمین می نماید.

قیمت ریل ساورا با وجود کیفیت بی نظیر و فوق العاده بسیار مناسب و قابل رقابت با سایر ریل های معمول بازار است.

به منظور آشنایی بیشتر با کیفیت بالای ریل آسانسور ساورا کافی است بدانید که در آسانسورهای اغلب  برج های مرتفع جهان مانند برج ایفل پاریس، برج های دوقلو کوالالامپور (پتروناس)، برج های مرکز تجارت جهانی نیویورک (که در 11 سپتامبر 2001 منهدم گردید)، برج میلاد تهران و غیره، ریل آسانسور ساورا بکار رفته است.

شایان ذکر است که هیچ کارخانه ریل سازی در جهان مواد اولیه خود را خود تولید نمی نماید به جز   SAVERA-SPAIN که ۸۰ درصد مواد اولیه ساخت ریل در کارخانه SELAC متعلق به گروه ساورا (SAVERA GROUP) در اسپانیا تولید می گردد.

انواع تولیدات ریل آسانسود ساورا Savera برای سرعت های مختلف آسانسور به شرح زیر است:

 

 

 

 

 

بطور مثال در آسانسورهای برج میلاد که ساخت کارخانجات شیندلر سوئیس می باشند، ریل های استار ساورا  (Savera Star) برای سرعت 6 متر بر ثانیه استفاده شده است.

 

این شرکت جهت ترویج استفاده از ریل با کیفیت بالا، با هدف ایجاد آرامش و امنیت برای استفاده کنندگان آسانسور، ریل های ساورا را با قیمت های کاملاً قابل رقابت در بازار ایران عرضه می نماید.

ضمناً این شرکت آماده ارائه هرگونه مشاوره فنی و تخصصی جهت انتخاب ریل ساورا برای انواع آسانسور با ظرفیت ها و سرعت های مختلف می باشد.

 

 

 

 

w w w . s a v e r a . i r   

 
Design: Amir Ardehali صفحه اصلی محصولات گالری تماس با ما English