شركت ساماندهان آسانبر تهران ابتدا از سال 1371 فعالیت خود را در زمینه واردات انواع ریل و سایر لوازم و قطعات آسانسور از كشورهای معتبر اروپا ( اسپانیا، ایتالیا و آلمان ) با نام  «گروه ساماندهان آسانبر» آغاز نموده كه سپس از سال 1380 نام شركت به ساماندهان آسانبر تهران تغییر یافته است.

در زمینه ریل آسانسور، واردات شركت غالباً از كارخانجات LOSAL   اسپانیا صورت می گرفت كه پس از ایجاد و برقراری روابط تجاری با كارخانجات ساورا اسپانیا ((Savera Spain و شناخت بیشتر در خصوص كیفیت برتر ریل ساورا، از تاریخ 1997 میلادی تا كنون واردات و توزیع ریل آسانسور ساورا اسپانیا در بازار ایران از طریق این شركت انجام می گردد.

لازم به ذکر است که ریل ساورا اسپانیا دارای استاندارد اروپائی ISO 7465  بوده و از نظر كیفیت نسبت به سایر ریلهای معروف و معتبر بازار جهانی درجه یك (NO.1) محسوب میشود.

شركت ساماندهان آسانبر پس از سالها تلاش مستمر در راستای معرفی و بازاریابی ریل آسانسور ساورا اسپانیا در ایران، حجم فروش ریل مذكور را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش داده، در سال 1998 موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از كارخانجات ساورا اسپانیا گردید.

اینك با گذشت قریب 15 سال از تاریخ  فوق، خوشوقتیم با طلاع برسانیم كه كیفیت برتر ریل ساورا برای كلیه شركتهای آسانسوری كه سالها مصرف كننده این ریل بوده اند به اثبات رسیده و این شركت نیز همواره تلاش نموده است با برقراری روابط بازرگانی صمیمانه توام با حسن نیت و اعتماد متقابل جایگاه ویژه ای در بین همكاران گرامی چه شركتهای وارد كننده لوازم آسانسور و چه شركتهای فروش و نصب آسانسور در سراسر ایران كسب نماید.

شایان ذکر است که این شرکت طی سالها حضور فعال بعنوان نماینده انحصاری ریل ساورا اسپانیا در ایران، با اثبات قابلیت و کاردانی خود در توسعه ومعرفی بیش از پیش ریل فوق و ایجاد اعتماد و حسن روابط تجاری با کارخانجات ساورا اسپانیا ((Savera Spain همچنان نمایندگی انحصاری ریل مذکور در ایران را در اختیار دارد.

از سوی دیگر چون كارخانجات ریل آسانسور ساورا چین ( Savera China ) جزو گروه ساورا (Savera group) و تحت نظارت و مدیریت ساورا اسپانیا (Savera Spain) قرار دارد، پیرو تصمیمات متخذه مدیران كارخانجات ساورا بمنظور حضور و گسترش بازار ریل ساورا چین در ایران، نمایندگی انحصاری ریل ساورا چین نیز از سال 2010 به این شركت اعطا گردید.

سایر زمینه های فعالیت شركت ساماندهان آسانبر تهران، شامل واردات انواع آسانسور و پله برقی به صورت پكیج از كشورهای اسپانیا، ایتالیا، آلمان و چین می باشد.

 
 

 
 

مدیرعامل شرکت ساماندهان آسانبر، مهندس ابوالفضل نیک چهره، فارغ التحصیل رشته برق و الکترونیک از دانشگاه جورج واشنگتن- آمریکا (George Washington University) می باشد که پس از فراغت از تحصیل و بازگشت به ایران در سال 1361، مدت 10 سال در موسسات معروف و معتبر زبان انگلیسی سیمین و شکوه به تدریس زبان اشتغال داشت. نامبرده از سال 1371 بطور اتفاقی با دوستانی که در زمینه واردات و فروش آسانسور فعالیت داشتند آشنا شده و به این ترتیب کار خود را در این رشته آغاز نمود.

در طول مدت 22 سال کار و تلاش در زمینه واردات و فروش لوازم و قطعات آسانسور ،ایشان همواره سعی نموده است که اساس کار خود را بر پایه صداقت، صمیمیت، درستی و احترام متقابل نسبت به همکاران بنا گذارد. که خوشبختانه در این امربسیار موفق بوده و افتخار دارد که طی این مدت توانسته است روابط صمیمانه و نزدیک با پیشکسوتان خوشنام صنعت و تجارت آسانسور از جمله آقایان پرویز وعباس متقی- شرکت اطلس تک، مهندس ادریسی و خیابان – شرکت سهند آسانسور، مهندس بیگدلی- شرکت ارک، مهندس اسلامی و سرکار خانم شهریاری- شرکت تکنوترم، مهندس رحیمی – شرکت کوپل آسانسور، آقای فخرالدین مکی- آسانسور بهفخر، مهندس حقیقی-آسانسور افرند، مهندس سید قاسمی-آسانسور اروند، مهندس فلاح پور – آسانسور رازی، مهندس کوروس – آسانسور سیگما، آقای کلائی- شرکت آسان ارتفاع، آقای علیخواه- کادوس آسانسور، آقای صفرزاده-پیشگام آسانبر، آقای لطیفی- شرکت پایا تجارت فرس، آقای موسی خانی- بازرگانی موسی خانی، مهندس رحمانی-آسانسور آرمان مانگ، آقای سلیمی- الکترو آسانسور، آقای زیاری- پیشرو آسانسور، آقای شاکری- بهران آسانسور، آقای بهنیا- بهین آسانسور، سرکار خانم باهر- شرکت رایا صنعت تهران، آقای رهرو، آقای مجاوری و سایر همکاران گرامی که نام آنان ذکر نشده ایجاد نماید.

در خاتمه، مدیرعامل شرکت لازم می داند از کلیه همکاران و دوستان گرامی که در بثمر رساندن تلاش ها و فعالیتهای این شرکت تا دستیابی به موفقیت کنونی همواره همکاری صمیمانه ای ابرازنموده اند، قدردانی و سپاسگذاری نموده، موفقیت روز افزون این عزیزان را در راستای تحقق اهدافشان آرزو می نماید.

 
   

Savera manufactures and distributes systems and provides services in the elevator industry. Based in Vera de Bidasoa (Navarre) and present in 5 continents, its target customers are multinational companies, with which long-term collaboration agreements are established. The strategy of Savera is namely to supply GLOBAL INTEGRAL SOLUTIONS.

Integral, because we accompany our customer from the initial system-definition stage, through the collaboration between our respective R+D Departments, up to its subsequent implementation and final acceptance.

Global in scope, because it is based on a network of Service Centres with the back-up of production plants strategically located in main geographical areas.

Savera focuses its activities on the RIDE system

 
Design: Amir Ardehali صفحه اصلی محصولات گالری تماس با ما English